Красиво та зручно: правила вибору корисного взуття

Напевно, скільки існує людство, стільки й часу воно намагається максимально поєднати комфорт та естетичну красу. Не виняток і такий незамінний елемент гардеробу, як взуття. Пропонуємо до вашої уваги основні правила при виборі здорової пари взуття.

№ 1. Правильне розташування гомілковостопного суглоба.
Процес вибору взуття дуже важливий і перше, на що потрібно дивитися, це розташування гомілковостопного суглоба в тій чи іншій парі. Ця частина ноги бере найактивнішу дію під час ходьби, тому вона має бути максимально комфортною.

№ 2. Вільне чи туге взуття?
Вибирайте взуття, яке ідеально обтікатиме вашу ногу саме в частині гомілковостопного суглоба. Таким чином формується якийсь каркас, який сприятливо впливає на ніжку, не даючи їй постійно перебувати у напруженому стані. Якщо взуття буде перетягувати, або дуже вільно облягати ногу в цій частині, вже через невеликий проміжок часу відчуватиметься втома в ногах, яка іноді може супроводжуватися болями, що ниють.

№ 3. Жорсткий носок та п’ята.
Чималу увагу потрібно звертати на передню та задню частини взуття, вони мають бути досить жорсткими. Таким чином, можна вбити двох зайців: зменшити ризик травматизму і максимально комфортно розмістити гомілковостопний суглоб у взутті.

№ 4. Наявність підборів.
Багато лікарів підкреслюють на тому, що невеликий каблучок або платформа повинні бути присутніми в парі взуття будь-якого типу та призначення. Такий варіант забезпечує максимально комфортне положення ноги та не дозволяє формуванню плоскостопості.

№5. Натуральні матеріали.
Із запропонованого асортименту краще вибирати взуття з натуральних матеріалів. По-перше, нога весь час дихатиме. По-друге, м’яка шкіра ніколи не викликає ніяких подразнень.

№ 6. Правильна підошва.
Вибирайте взуття на гнучкій та м’якій підошві. Дуже жорсткий матеріал, з якого може бути виготовлена нижня частина взуття, схильна викликати дискомфорт і напругу суглоба гомілковостопного.

№ 7. Уникайте тугих шкарпеток.
Таке взуття несприятливо впливає на стопу. По-перше, сама ходьба в такому взутті вкрай незручна. По-друге, при постійному тиску черевика виникає деформація фалангів пальців.
Враховуючи ці правила, ви назавжди забудете про болі в ногах, і зможете набагато довше радувати оточуючих красою ваших ніжок.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Shop
Sidebar
0 Wishlist
0 Cart