Уход за лакированной обувью

Догляд за лакованим взуттям
З першого погляду здається, що лакова взуття дуже витривала. Ви можете думати, що їй не страшні вплив снігу, ні дощ, ні сонце. Насправді лакована шкіра дуже схильна до впливу зовнішніх факторів, тому не рекомендують носити її, коли температура повітря перевищує 20 градусів або сильно знижується.

Як не зіпсувати лакове покриття вашого взуття?

Порад щодо догляду за лакованим взуттям існує дуже багато. Якщо почати застосовувати їх усі без розбору, можна навіть її зіпсувати. Наприклад, багато людей радять використовувати з цією метою лише креми, що містять силіконову основу. Реальність полягає в тому, що силікон пошкоджує лак і аж ніяк не сприяє його збереженню. Тому краще вам не піддаватиметься на вмовляння таких порадників.

Купувати кошти для догляду за таким делікатним матеріалом краще у спеціальному магазині. Тут можна спитати поради у продавця або самим почитати написи на упаковках. Зазвичай засоби для догляду за лаковою шкірою містять такі компоненти, як ланолін, рицинова олія або гліцерин. Якщо ви побачите у складі крему ацетон чи бензин, то одразу відмовтеся від покупки.

У продажу існує дуже багато різних засобів догляду за лакованою поверхнею взуття. Це і аерозолі, і креми, і різні рідини. Ви можете вибрати будь-яке те, що вам сподобалося. Пам’ятайте лише про те, що аерозоль не можна розпорошувати на взуття з дуже близької відстані. Магазин “Взуття ZimmaLetto” (в Чернівцях), завжди радий запропонувати Вам низку якісних засобів догляду за взуттям.

Часом взуття може суттєво забруднитись, наприклад, у негоду. Для очищення не надумайте скористатися щіткою, призначеною для звичайного взуття, адже ви подряпаєте лак, і взуття буде зіпсоване. Краще зробіть слабкий розчин з мила та теплої води, візьміть м’яку тканину і обережно протріть забруднену поверхню. Всі захисні засоби слід наносити лише після повного очищення від бруду та пилу.

Як сушити лаковане взуття?

Під час дощів або після ретельного очищення виникає потреба у сушінні лакованого взуття. Багато людей думають, що достатньо поставити її біля обігрівача. Насправді ні обігрівач, ні будь-який інший прилад, що нагріває, не підійде для цієї мети.

У продажу є колодки, що формують, спеціально призначені для цієї мети. Можна їх виготовити і самим, наприклад, вирізавши з пінопласту. Якщо таких матеріалів поблизу немає, то можна зім’яти звичайні газети і заповнити ними внутрішній простір взуття. Замість газет можна використовувати будь-який м’який папір.

Після того, як ваше взуття висохне, його необхідно змастити вазеліном, щоб просочити лаковану шкіру і захистити її від розтріскування. Для змащення можна використовувати і рицинова олія. Через деякий час поверхню розтирають, тим самим надаючи їй привабливого блиску.

Звичайно, догляд за такими виробами потребує певних зусиль. Проте, застосувавши вищезгадані поради, ви збережете своє лаковане взуття у бездоганному стані та суттєво продовжите термін його служби.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Shop
Sidebar
0 Wishlist
0 Cart